Bebek Oyunculuk Ajansları

Normalde asla hayal edemeyeceğiniz derecede başarılı sonuçlara ulaşmanız adına Bebek oyunculuk ajansları sizlere istediklerinizi fazlası ile vermeyi hedefliyor.

Devamını Oku or Başvuru

Projeler

Hıçkırık Dizisi

Kanal D ekranlarında, hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Hıçkırık dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Online Başvuru
Börü Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

Online Başvuru
Kahve Reklam Filmi

Kahve reklamında oynayacak 19-27 yaş arası bay ve bayan eğlenceli ve dinamik gençler aranıyor.  İlanımıza başvurularını online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Online Başvuru
Lens Reklam Filmi

Lens markası için çekilecek yeni reklam filminde rol alacak renkli gözlü, 20 ile 35 yaş arasında yetenekli bayan adaylar arayışımız başlamıştır.

Online Başvuru
Jet Sosyete Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan komedi dizisi Jet Sosyete için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurularınızı bekliyoruz.

Online Başvuru
Çubuk Kraker Reklam Filmi

Ünlü bir markanın çubuk kraker reklamında oynayacak 18 ile 22 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

Online Başvuru
Abiye Katalog Fotoğraf Çekimi

Abiye giyim markası olan müşterimizin yeni ürünlerinin tanıtımı için katalog çekiminde yer alacak 36 ile 38 beden manken arayışımız bulunuyor.

Online Başvuru
Su Reklam Filmi

Su reklam filminde rol alacak 30 ile 38 yaş arasında bay oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler oyunculuk başvuru formumuzu doldurabilirler.

Online Başvuru
Gsm Operatörü Reklam Filmi

Bir GSM operatörü firmasının, yeni çekilecek reklam filminde rol alacak oyuncu cast çalışmalarımıza online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Online Başvuru
Küçük Ev Aletleri Reklam Filmi

Küçük ev aletleri reklam filminde oynayacak, 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenlerin yeni yüzler başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru
Otomobil Reklam Filmi

Araba reklamında rol alacak yetenekli erkek oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurarak başvuru yapabilirler.

Online Başvuru
Kozmetik Katalog Çekimi

Ünlü bir kozmetik markasının katalog çekimlerinde yer alacak  kadın yüz modeli aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Online Başvuru
Vatanım Sensin Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Vatanım Sensin dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Online Başvuru
Jelibon Reklam Filmi

Jelibon reklam filminde rol alacak çocuk oyuncular aranıyor. 9 ile 12 yaşları arasında bulunan kız ve erkek oyuncu başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru
Fazilet Hanım Ve Kızları Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yeni proje, Fazilet hanım ve kızları dizisinde oynayacak yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Online Başvuru
Saat Reklam Filmi

Erkek saat markasının yeni reklam filmi için dış görünümüne özen gösteren ve bakımlı 25-35 yaş arasında bay adaylar arayışımız devam ediyor.

Online Başvuru
Diş Fırçası Reklam Filmi

Diş fırçası reklam projesinde oynayacak oyuncu ve yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Gülüşüne güvenen tüm bay ve bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru
Türkcell Reklamları

Türkcell Reklamlarında rol alacak bebekler, çocuklar, yeni yüz ve oyuncular aranıyor. Hemen online Oyunculuk başvurunuzu yapın.

Online Başvuru
Büyük Beden Manken Model Aranıyor

Çeşitli tekstil firmalarının Katalog çekimi için Büyük beden manken ve modeller aranıyor. Büyük beden model başvurunuzu yapın.

Online Başvuru
Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında kadın oyuncu arayışımız başlamıştır. İlgilenenlerin online başvuruları değerlendirilecektir.

Online Başvuru
Adı Zehra Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Adı Zehra dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Tüm yeni yüz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Online Başvuru

Oyuncu Ara

İkamet Şehri Meslek Cinsiyet Yaş Aralığı

İsim Ara

Çocuk Oyuncu Ajans desteği alabileceğiniz yer arıyorsanız ne kadar doğru bir süreci yaşayacağınızı da sadece bizimle keşfede bileceksiniz.
Devamı..
Çocuk cast ajans başvuru formu imkanı sağlayan firmaya başvuru doldurarak değerlendirilmeye alınmasını sağlayabilirsiniz.
Devamı..
Çocuklar için doğru bir strateji uygulayabilen çocuk ajansları seçmeniz çocuklarınız için iyi bir gelecek sunmak adına doğru bir tercih olacaktır.
Devamı..
Çocuk oyuncu ajansları arasındaki iddialı ajansımıza yapmanız gereken sadece çocuk oyuncu başvuru formunu doldurarak sizinle irtibat kurmamızı sağlamanızdır.
Devamı..
 Oyuncu olma yolunda ajansımız sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için farklı proje seçenekleri ile oyuncu olma seçenekleri sunmaktadır. 
Devamı..
Gerektiği her zaman en doğru isimlere ulaşmanın yolu Dizi Film Ajanslarıı öncüsü markamız ile mümkün olmaktadır.
Devamı..
İhtiyaç duyulan diğer oyuncu kitlesi ise Bebek Cast Ajans Başvuru ihtiyacı olarak dikkat çekmektedir. Dizilerde küçük yaştaki oyunculara büyük rol düşmektedir.
Devamı..
Son derece dört dörtlük bir Cast Ajans hizmeti için artık bundan böyle sizlerde böylesine güçlü bir ailenin parçası olabilirsiniz.
Devamı..
En Başarılı Oyuncu Ajansları sırasında lider konumda bulunan bir adresle yola çıkabilir, başarılı bir süreci burada yaşamayı başarabilirsiniz.
Devamı..
Hostes olarak rahat ve en iyi firmaların standlarında görünmek istiyorsanız hostes ajansları ile çalışmanız gerekir.
Devamı..
Farklı yaş gruplarında oyuncu çocuklar için farklı proje seçenekleri ile doğru çalışma alanları ile çocuk cast ajansları olarak hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz
Devamı..
Cast ajansı olarak oyuncu olmak için yapacağınız başvuruları değerlendirerek bu şekilde sizlere dönüş yapıyoruz.
Devamı..
Kolaylıkla Manken Ajansları arasında sizlere en özel desteği veren ajansımızla tüm bu beklentilerinizi yerine getirebilirsiniz.
Devamı..
Türkiye'nin neresinde olursanız olun ilgili Model Ajansları Başvuru formunu eksiksiz olarak doldurabilir, Hedeflerinize kusursuzca ulaşabilirsiniz.
Devamı..
Çocuklarınızın modellik yapmasını istiyorsanız çocuk model ajansları arasında ajansımız hizmetlerinden yararlanarak çalışmalarını sağlayabilirsiniz.
Devamı..